Kviečiame tiesiogiai stebėti renginį „Merginos ir technologijos" (Girls in ICT)

Tarptautinė „Merginos ir technologijos” diena šiemet švenčiama Balandžio 27 d. Ta proga pasaulyje vyks daugybė renginių, kurių tikslas yra paskatinti merginas studijuoti ir sieti savo karjerą su informacinėmis technologijomis bei pabrėžti kompiuterinio raštingumo svarbą sėkmingai profesionalo karjerai įvairiose sektoriuose.

Renginio Lietuvoje organizatoriai – ITU, Kauno technologijos universitetas, Inovatyvaus moksleivių papildomo ugdymo tinklas, Nacionalinė skaitmeninė koalicija ir bendrovė „Microsoft“.

Šis renginys vyks kartu su kitu svarbiu renginiu – Regioniniu ryšių reguliavimo tarnybų susitikimu, skirtu pasiruošti Pasaulinei telekomunikacijų plėtros konfrencijai WTDC-17.

Merginų įsitraukimo į IRT dienos renginys bus transliuojamas tiesiogiai į ITU būstinę Ženevoje ir į Kairą (Egipte), kur jį stebės daugiau kaip 100 merginų.

Merginoms bus siūloma išbandyti IRT naujoves (virtualios realybės įrenginius), dalyvauti viktorinoje naudojant mobiliuosius įrenginius, taip pat merginos galės susipažinti su Vilniuje vykusios „Robotiados 2017“ projektais.

Renginio metu kviečiame jungtis adresu https://sli.do/GirlsinICT ir dalyvauti konkurse bei mokymuose.

Dienotvarkę rasite čia. Daugiau apie renginį ITU svetainėje.

Organizatoriai: