Balandžio 27-oji – Tarptautinė „Merginos ir technologijos” diena

Tarptautinė „Merginos ir technologijos” diena šiemet bus švenčiama Balandžio 27 d. Ta proga pasaulyje vyks daugybė renginių, kurių tikslas yra paskatinti merginas studijuoti ir sieti savo karjerą su informacinėmis technologijomis bei pabrėžti kompiuterinio raštingumo svarbą sėkmingai profesionalo karjerai įvairiose sektoriuose.

Šis renginys vyks kartu su kitu svarbiu renginiu – Regioniniu ryšių reguliavimo tarnybų susitikimu, skirtu pasiruošti Pasaulinei telekomunikacijų plėtros konfrencijai WTDC-17.

Renginį „Merginų įsitraukimo į IRT komandų iššūkis“ (angl. Girls in ICT Team Challenge) organizatoriai – ITU, Kauno technologijos universitetas, Inovatyvaus moksleivių papildomo ugdymo tinklas, Nacionalinė skaitmeninė koalicija ir bendrovė „Microsoft“.

Merginų įsitraukimo į IRT dienos renginys bus transliuojamas tiesiogiai į ITU būstinę Ženevoje ir į Kairą (Egipte), kur jį stebės daugiau kaip 100 merginų.

Renginio metu mergaitėms bus siūloma išbandyti IRT naujoves (virtualios realybės įrenginius), dalyvauti viktorinoje naudojant mobiliuosius įrenginius, taip pat merginos galės susipažinti su Vilniuje vykusios „Robotiados 2017“ projektais.

Daugiau apie renginį ITU svetainėje.

Renginio dienotvarkę rasite čia...

 

Organizatoriai: