Naujienos

2017-10-05

Konkursas „Ventspilio IT iššūkis 2017” - tai puiki galimybė 4 - 12 klasių mokiniams patikrinti savo įgūdžius informacijos technologijų srityje, parodyti savo sugebėjimus ir gauti vertingus apdovanojimus, bei 3 pilnas įvykių dienas Ventspilyje.
Dalyvavimui konkurse iki spalio 13 dienos reikia užpildyti paraiškos anketą ir iki spalio 20 dienos reikia savarankiškai atlikti nuotolinio konkurso etapo užduotis, kurias vėliau reikia nusiųsti konkurso organizatoriams. Moksleiviai, kurie pateks į konkurso finalą, jau bus laimėtojai, nes finalistams:

 

  • Bus pilnai apmokėtos kelionės išlaidos nuo mokyklos iki Ventspilio;
  • Apmokėtas pragyvenimas Ventspilyje konkurso metu (tame tarpe nakvynė ir maitinimas);
  • Po gerai atliktų darbų bus organizuojami poilsio renginiai su žinomomis muzikos grupėmis.

 

Žinoma, daugiausiai gaus konkurso „Ventspilio IT iššūkis 2017” laimėtojai, kurie šiais metais rungsis dėl puikių piniginių prizų. Geriausios komandos (mokiniai kartu su mokytojais) kiekvienoje amžiaus grupėje gaus dovanų :

 

  • B grupė (4.-6. klasė) iki 800 EUR;
  • C grupė (7.-9. klasė) iki 1000 EUR;
  • D grupė (10.-12. klasė) iki 1400 EUR.

 

Moksleiviai kviečiami dalyvauti ir konkurso „Ventspilio IT iššūkis 2017” logotipo sukūrimo konkurse, kur galima laimėti 400 EUR piniginį prizą.
Konkursą “Ventspilio IT iššūkis 2017” organizuoja Ventspilio Skaitmeninis centras kartu su Ventspilio miesto tarybos Švietimo valdyba, Ventspilio Aukštosios mokyklos ir Ventspilio pedagogų atstovais bei su Galimybių misija. Konkurso rėmėjas ir padėjėjas rengiant užduotis yra Ventspilio įmonė TestDevLab. Taip pat konkurso organizavime dalyvauja partneriai iš Lietuvos „Inovatyvus moksleivių papildomo ugdymo tinklas (INPUT)” ir Estijos „Information Technology Doundation for Education (HITSA)”.

 

Daugiau informacijos, paraiškos anketą ir konkurso sąlygas rasite konkurso svetainėje www.itchallenge.eu. Konkurso dalyviai kviečiami sekti naujienas konkurso “Ventspilio IT iššūkis 2017” Facebook puslapyje: www.facebook.com/ventspilsitchallenge

2017-10-05